azyl.damian@gmail.com

azyl.biegacza

Azyl-Biegacza.pl

Miejsce dla Ciebie

Każdy z nas potrzebuję trochę motywacji. Są osoby, które nie potrzebują wiele, żeby zacząć nad sobą pracować, a są i tacy, którzy potrzebują mnóstwo bodźców, żeby zmienić swoje życie. Do której grupy Ty należysz?

 

Ja osobiście nie potrzebuję wiele. Sam siebie motywuję do przekraczania kolejnych barier. Wystarczy, że sam do siebie powiem, że muszę, że dam radę i wychodzę, i działam. Zawsze sobie powtarzam, że aby osiągnąć to, co chcę ,trzeba w pierwszej kolejności chcieć. Musimy wiedzieć, czego chcemy. Uważam, że jeśli są chęci to można wszystko. Następnie trzeba już robić krok za krokiem i wciąż chcieć. Jeśli skończą się chęci to skończą się kroki , nasze cele nie zostaną osiągnięte i będziemy czekać, aż ktoś inny wykona za nas całą pracę.

 

Każdy z nas jest inny i każdy potrzebuję czegoś innego do motywacji. Mi osobiście wiele daje czytanie o osobach, którym udało się spełnić marzenia. Wiele historii naprawdę mnie inspiruje. Nie musi to być niesamowita opowieść. Ale wiem, że jeżeli ktoś może, to mogę również i ja.

 

Ponadto na swoje szczęście mam wokół siebie osoby, które we mnie wierzą i pomagają mi w realizacji swoich działań. Często to właśnie dla tych najwierniejszych "fanów" chcę dawać z siebie więcej i więcej. Dobre słowo zawsze daje kopa.

 

Z drugiej jednak strony i te gorzkie słowa potrafią zmobilizować. Wtedy staram się myśleć "Ja Wam jeszcze pokaże, że mi się uda". Wszystko chcę przekładać na motywację. Nie pozwalam sobie wmówić, że jestem gorszy albo że polegnę, czy mi się nie uda.

 

Uda się!!!

 

Dla części z Nas motywacją są pieniądze albo sława. Jest to dobry kierunek jak każdy inny. Byle tylko dążyć do swojego celu. Nieważne co nas motywuję, ważne że czegoś chcemy, a jak chcemy to uda nam się to osiągnąć.

Pamiętajcie, żeby znaleźć swoją motywację albo stworzyć ją z niczego.  Łapcie się czegokolwiek byle tylko nie przestawać chcieć.

Pierwszy krok do mieć...

22 września 2020
Motywacja do treningu. Motywacja do dzialania