azyl.damian@gmail.com

azyl.biegacza

Azyl-Biegacza.pl

Miejsce dla Ciebie

Zeszły rok był pełen życiowych zmian. Nie wszystko poszło tak jak bym tego chciał, ale mogę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolony i jestem przekonany, że kolejny rok będzie dużo lepszy.

 

Już wiem, że w pracy zawodowej będę miał dużo zmian, gdyż wyjadę na dłuższy okres czasu i będę musiał dostosować się do nowych warunków, ale jak znam siebie to wiem, że wszystko, co sobie założyłem, uda się.

 

Jeśli chodzi o plany  dotyczące strony internetowej i bloga w jednym, czyli azyl-biegacza.pl to na bieżąco zamierzam dodawać wpisy/ artykuły przynajmniej dwa razy w tygodniu. Zobaczycie wpisy dotyczące newsów ze świata biegania(głównie ultra), gdyż z wiadomości, jakie otrzymuję, cieszą się one popularnością. Ponadto z pewnością będą wpisy dotyczące historii biegów, w tym kontynuacja o maratonie, ale mam już kilka innych ciekawych pomysłów, które mogą przypaść Wam do gustu. Coraz częściej będę wrzucał swoje przemyślenia, a także wpisy dotyczące moich przygotowań do zawodów. Mam w planach dodanie opcji komentarzy pod poszczególnymi artykułami oraz możliwość subskrypcji celem otrzymywania powiadomień na temat nowości.

 

Kolejny aspekt, który chciałbym poruszyć to możliwość prowadzenia biegowo w formie online. Jestem zadowolony jak do tej pory ze współpracy z zawodnikami, którzy faktycznie chcą poprawiać swoje wyniki i osobiście czuję się fantastycznie, że mogę być osobą, która doprowadza ich do sukcesów. Mogę wszystkich zapewnić, że pilnuję liczby swoich podopiecznych, ponieważ wiem, że spersonalizowane podejście jest cholernie ważne i z pewnością go nie zmienię. W tej chwili spokojnie jestem w stanie zająć się każdym z osobna w sposób optymalny. Nie mogę się już doczekać Waszych startów. Bycie trenerem z każdym dniem staję się dla mnie coraz ważniejsze i nie odpuszczam możliwości rozwijania swoich umiejętności. Dlatego w tym roku będę uczestniczył w kolejnym kursie, o którym z pewnością jeszcze napiszę.

 

Na sam koniec moje plany i cele czysto sportowe. Jeśli uważnie obserwujecie azyl-biegacza.pl to wiecie, że poprzez ciężką pracę chciałbym zostać jednym z czołowych biegaczy ultra i rywalizować podczas biegu 24-godzinnego z najlepszymi. Wiem, że jest to cel długofalowy, ale rok 2021 ma być kolejnym krokiem ku temu. W tej chwili planuje od 4 do 5 startów na dystansach ultra w Polsce. W tym przynajmniej jeden(już wiem gdzie i kiedy) na dystansie ponad 100 km. Dystans miesięczny powinien wahać się w zależności od etapu przygotowań od 340 do 450 km. Nie ukrywam, że jest to istotny element mojego życia.

 

Wiem już, jakie czekają mnie zadania służbowe i będą dla mnie zupełnie nowym wyzwaniem, ale dam radę wszystko pogodzić i niejednokrotnie spotkamy się na trasie.

 

Życzę Wam w tym Nowym Roku spełnienia Waszych planów i marzeń. Oby nie dotykały Was kontuzję i problemy. Dużo zdrowia, miłości i samych pozytywnych ludzi wokół.

 

Azyl Biegacza jest dla Was

 

 

 

Plany i cele na 2021 rok

01 stycznia 2021
3 szczyty boso tony riddle